Clasament Etapa 1 – CNIA 2013

Clasamentul pe echipe

Locul  Denumire echipa Puncte
1 GT AUTO 82
2 OLD RALLY TEAM 61
3 KREMSMUELLER RALLY TEAM 58
4 INFOMAR BRAILA 56

Clasamentul Etapei – Open

Loc Numar concurs Nume prenume Grupa/Clasa Timp
1 11 Gheorghe Horia Ioan A1 1:56.560
2 12 Miklos Attila A1 1:58.450
3 46 Chesaru Ionel A1 2:03.170
4 14 Garoiu Paul A2 2:04.170
5 1 Alexandrescu  Mihai A1 2:04.290
6 16 Burducel Adrian Ionut D1 2:04.320
7 61 Ionescu Adrian A2 2:04.510
8 1001 Alexandrescu Mihai A2 2:05.650
9 5 Muscaloiu Florin A1 2:07.980
10 23 Gheorghe Radu A1 2:12.740
11 42 Dobre Dorin Traian D1 2:16.020
12 69 Ionascut Bogdan D1 2:16.920
13 21 Ureche Vicentiu Cristian D1 2:17.020
14 30 Toma Cezar Marius J 2:20.110
15 28 Balint Sorin D1 2:20.150
16 1005 Muscaloiu Florin A2 2:20.450
17 74 Mocanu Romeo Cezar D1 2:20.490
18 37 Oprea Robert Mihai D1 2:24.070
19 916 Nemtanu Valentin A2 2:26.080
20 57 Racu Costel I1 2:27.680
21 50 Cherciu Ciprian D2 2:28.200
22 86 Spinoche Toma I2 2:31.450
23 82 Stancu Adrian Florin D2 2:34.970
24 22 Iscu Florin-Zamfirel D1 2:39.490
25 40 Stancu Adrian Costel I1 2:39.780
26 24 Bercioiu Mihai I1 2:41.010
27 25 Jinga Constantin I1 2:43.420
28 71 Filip Dragos D1 2:44.000
29 99 Zica Liviu I1 2:47.560
30 39 Alexandrescu Dorin I1 2:49.280
31 224 Nitu Eduard I1 2:50.640
32 47 Gheorghe Mihai Dragos I1 2:54.620
33 235 Sandulescu Silvia I1 2:56.430
34 66 Stanescu Vlad A2 3:00.610
35 53 Niculescu Daniel D1 3:06.430
36 56 Jichitu Florentiu-Juliet I2 3:09.410

Clasamentul pe grupe/clase

Loc Numar concurs Nume prenume Timp
Grupa clasa: A1
1 11 Gheorghe Horia Ioan 1:56:560
2 12 Miklos Attila 1:58.450
3 46 Chesaru Ionel 2:03.170
4 1 Alexandrescu Mihai 2:04.290
5 5 Muscaloiu Florin 2:07.980
6 23 Gheorghe Radu 2:12.520
Grupa clasa: A2
1 14 Garoiu Paul 2:04.170
2 61 Ionescu Adrian 2:04.510
3 1001 Alexandrescu Mihai 2:05.650
4 1005 Muscaloiu Florin 2:20.450
5 916 Nemtanu Valentin 2:26.080
6 66 Stanescu Vlad 3:00.610
Grupa clasa: D1
1 16 Burducel Adrian Ionut 2:04:320
2 42 Dobre Dorin Traian 2:16:020
3 69 Ionascut Bogdan 2:16.920
4 21 Ureche Vicentiu Cristian 2:17:020
5 28 Balint Sorin 2:20.150
6 74 Mocanu Romeo Cezar 2:20:490
7 37 Oprea Robert Mihai 2:24:070
8 22 Iscu Florin-Zamfirel 2:39.490
9 71 Filip Dragos 2:44.000
10 53 Niculescu Daniel 3:06.430
Descalificat Mansa 1
33 Ciocan Christian
Nu au luat startul Mansa 2
33 Ciocan Christian
71 Filip Dragos
Grupa clasa: D2
1 50 Cherciu Ciprian 2:28.200
2 82 Stancu Adrian Florin 2:34:970
Grupa clasa: I1
1 57 Racu Costel 2:27.680
2 40 Stancu Adrian Costel 2:39:780
3 24 Bercioiu Mihai 2:41:010
4 25 Jinga Constantin 2:43:420
5 99 Zica Liviu 2:47:560
6 39 Alexandrescu Dorin 2:49:280
7 224 Nitu Eduard 2:50:640
8 47 Gheorghe Mihai Dragos 2:54:620
9 235 Sandulescu Silvia 2:56:430
Grupa clasa: I2
1 86 Spinoche Toma 2:31.450
2 56 Jichitu Florentiu-Juliet 3:09.410
Grupa clasa: J
1 30 Toma Cezar Marius 2:20:110
Grupa clasa: M
1 1011 Gheorghe Horia Ioan 1:57:830
2 1012 Miklos Attila 2:00.030
3 2001 Alexandrescu Mihai 2:03.370
4 1014 Garoiu Paul 2:05.150
5 1033 Ciocan Christian 2:30.290
6 1030 Toma Cezar Marius 2:43:000
7 1066 Stanescu Vlad 3:10.240
Dacia 1100
1 40 Stancu Adrian Costel 2:39:780
2 24 Bercioiu Mihai 2:41:010
3 39 Alexandrescu Dorin 2:49:280
4 224 Nitu Eduard 2:50:640
5 47 Gheorghe Mihai Dragos 2:54:620

Clasamentele pe fiecare mansa care contin si penalizarile pot fi vizualizate sau descarcate (click dreapta pe link si save) de mai jos:

Clasament prima mansa inclusiv penalizari

Clasament mansa a doua inclusiv penalizari

Clasament mansa a treia inclusiv penalizari