Clasament Etapa 2 – CNIA 2013

Clasamentul pe echipe

Locul Denumire echipa Puncte
1 GT AUTO 71
2 INFOMAR BRAILA 65
3 OLD RALLY TEAM 62

Clasamentul Etapei – Open

Loc Numar concurs Nume prenume Grupa / Clasa Timp
1 12 Miklos Attila A1 02:25.34
2 11 Gheorghe Horia Ioan A1 02:31.20
3 59 Popa Razvan Traian A1 02:33.64
4 14 Garoiu Paul A2 02:44.16
5 5 Muscaloiu Florin A1 02:49.92
6 46 Chesaru Ionel A1 02:54.43
7 1005 Muscaloiu Florin A2 03:00.15
8 84 Pavel Iulian D2 03:01.20
9 1 Alexandrescu Mihail Barbu A1 03:02.30
10 916 Nemtanu Valentin A2 03:06.31
11 21 Ureche Vicentiu Cristian D1 03:10.37
12 73 Fasola Costel D2 03:15.18
13 69 Ionascut Bogdan D1 03:15.76
14 22 Iscu Florin D1 03:17.90
15 30 Toma Cezar Marius J 03:21.70
16 57 Racu Costel I1 03:35.26
17 40 Stancu Adrian Costel I1 03:35.95
18 24 Bercioiu Mihail I1 03:39.17
19 39 Alexandrescu Dorin I1 03:40.31
20 47 Gheorghe Mihai Dragos I1 03:42.23
21 1001 Alexandrescu Mihail Barbu A2 03:42.64
22 224 Nitu Eduard I1 03:54.70
23 56 Jichitu Florentiu-Juliet I2 03:57.94
24 93 Negulescu Mihaela D1 03:58.68
25 235 Sandulescu Silvia Daniela I2 04:03.89
26 85 Moldoveanu Virgil D2 04:41.16
27 25 Jinga Constantin I1 04:42.24
28 94 Valcu Ionel Aurelian D1 ABANDON

Clasamentul pe grupe/clase

Loc Numar concurs Nume prenume Timp
Grupa clasa: A1
1 12 Miklos Attila 02:25.34
2 11 Gheorghe Horia Ioan 02:31.20
3 59 Popa Razvan Traian 02:33.64
4 5 Muscaloiu Florin 02:49.92
5 46 Chesaru Ionel 02:54.43
6 1 Alexandrescu Mihai 03:02.30
Grupa clasa: A2
1 14 Garoiu Paul 02:44.16
2 1005 Muscaloiu Florin 03:00.15
3 916 Nemtanu Valentin 03:06.31
4 1001 Alexandrescu Mihai 03:42.64
Grupa clasa: D1
1 21 Ureche Vicentiu Cristian 03:10.37
2 69 Ionascut Bogdan 03:15.76
3 22 Iscu Florin 03:17.90
4 93 Negulescu Mihaela 03:58.68
Nu au luat startul Mansa 2
94 Valcu Ionel Aurelian
Grupa clasa: D2
1 84 Pavel Iulian 03:01.20
2 73 Fasola Costel 03:15.18
3 85 Moldoveanu Virgil 04:41.16
Grupa clasa: I1
1 57 Racu Costel 03:35.26
2 40 Stancu Adrian Costel 03:35.95
3 24 Gheorghe Mihai Dragos 03:42.23
4 47 Bercioiu Mihai 03:49.17
5 25 Jinga Constantin 04:42.24
Grupa clasa: I2
1 39 Alexandrescu Dorin 03:40.31
2 224 Nitu Eduard 03:54.70
3 56 Jichitu Florentiu-Juliet 03:57.94
4 235 Sandulescu Silvia Daniela 04:03.89
Grupa clasa: J
1 Toma Cezar Marius 03:31.98
Grupa clasa: M
1 1012 Miklos Attila 02:28.58
2 1011 Gheorghe Horia Ioan 02:30.19
3 1059 Popa Razvan Traian 02:37.60
4 1014 Garoiu Paul 02:54.80
5 2001 Alexandrescu Mihai 03:44.90
Femina
1 93 Negulescu Mihaela 03:58.68
2 235 Sandulescu Silvia Daniela 04:03.89
Dacia 1100
1 40 Stancu Adrian Costel 03:35.95
2 24 Alexandrescu Dorin 03:40.31
3 39 Gheorghe Mihai Dragos 03:42.23
4 47 Bercioiu Mihail 03:49.17
5 224 Nitu Eduard 03:54.70