Clasament Etapa 4 – CNIA 2013

Clasamentul pe echipe

Locul Denumire echipa Puncte
1 GT AUTO 68
2 INFOMAR BRAILA 66
3 OLD RALLY TEAM 58

Clasamentul Etapei – Open

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte open
1 11 Gheorghe Horia Ioan A1 02:07.74 20
2 12 Miklos Attila A1 02:08.35 17
3 79 Mihai Daniel Laurentiu D1 02:31.94 15
4 22 Iscu Florin D1 02:33.71 13
5 69 Ionascut Bogdan D1 02:38.88 12
6 58 Dragan Cristian D1 02:40.92 11
7 87 Petre Darius D2 02:41.66 10
8 21 Ureche Vicentiu Cristian D1 02:41.70 9
9 1 Alexandrescu Mihail Barbu A1 02:43.45 8
10 1001 Alexandrescu Mihail Barbu A2 02:47.89 7
11 916 Nemtanu Valentin A2 02:58.34 6
12 30 Toma Cezar J 03:03.34 5
13 17 Barbu Cezar D1 03:18.17 4
14 57 Racu Costel I1 03:23.21 3
15 81 Grigore Georgian D1 03:28.52 2
16 40 Stancu Adrian Costel I1 03:28.78 1
17 51 Faitas Alexandru Ionut D2 03:29.20 0
18 25 Jinga Constantin I1 03:31.50 0
19 53 Ilicea Emanuel Octavian D1 03:32.14 0
20 224 Nitu Eduard I2 03:32.69 0
22 99 Zica Liviu I1 03:35.85 0
23 88 Cascatau Nicusor D2 03:36.91 0
24 78 Miron Liviu D1 03:39.45 0
25 93 Negulescu Mihaela D1 03:39.55 0
26 24 Bercioiu Mihail I1 03:39.84 0
27 56 Jichitu Florentiu Juliet I2 03:42.25 0
28 36 Sarbu Alina D1 03:44.70 0
29 100 Bunescu Irinel Ramona D2 03:46.28 0
30 37 Oprea Robert Mihai D2 03:53.10 0
31 33 Stratulat George D1 04:10.65 0
32 49 Serbanescu Iulian Ctin I2 04:13.51 0
33 68 Dragnescu Alexandru Mihai J 04:39.38 0
34 34 Jichitu Alexandra I2 05:43.13 0
35 5 Muscaloiu Florin A2 11:24.25 0
36 41 Piper Gheorghe D1 20:00.00 0
37 14 Garoiu Paul A2 EX

Clasamentul pe grupe / clase

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 4
Grupa clasa: A1
1 11 Gheorghe Horia Ioan A1 02:07.74 15
2 12 Miklos Attila A1 02:08.35 13
3 1 Alexandrescu Mihail Barbu A1 02:43.45 12

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 4
Grupa clasa: A2
1 1001 Alexandrescu Mihail Barbu A2 02:47.89 17
2 916 Nemtanu Valentin A2 02:58.34 15
3 5 Muscaloiu Florin A2 11:24.25 13
4 14 Garoiu Paul A2  – EX

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 4
Grupa clasa: D1
1 79 Mihai Daniel Laurentiu D1 02:31.94 20
2 22 Iscu Florin D1 02:33.71 17
3 69 Ionascut Bogdan D1 02:38.88 15
4 58 Dragan Cristian D1 02:40.92 13
5 21 Ureche Vicentiu Cristian D1 02:41.70 12
6 17 Barbu Cezar D1 03:18.17 11
7 81 Grigore Georgian D1 03:28.52 10
8 53 Ilicea Emanuel Octavian D1 03:32.14 9
9 78 Miron Liviu D1 03:39.45 8
10 93 Negulescu Mihaela D1 03:39.55 7
11 36 Sarbu Alina D1 03:44.70 6
12 33 Stratulat George D1 04:10.65 5
13 41 Piper Gheorghe D1 20:00.00 4

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 4
Grupa clasa: D2
1 87 Petre Darius D2 02:41.66 20
2 51 Faitas Alexandru Ionut D2 03:29.20 17
3 88 Cascatau Nicusor D2 03:36.91 15
4 100 Bunescu Irinel Ramona D2 03:46.28 13
5 37 Oprea Robert Mihai D2 03:53.10 12

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 4
Grupa clasa: Dacia 1100
1 40 Stancu Adrian Costel Dacia 1100 03:28.78 15
2 224 Nitu Eduard Dacia 1100 03:32.69 13
3 24 Bercioiu Mihail Dacia 1100 03:39.84 12

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 4
Grupa clasa: I1
1 57 Racu Costel I1 03:23.21 20
2 40 Stancu Adrian Costel I1 03:28.78 17
3 25 Jinga Constantin I1 03:31.50 15
4 99 Zica Liviu I1 03:35.85 13
5 24 Bercioiu Mihail I1 03:39.84 12

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 4
Grupa clasa: I2
1 224 Nitu Eduard I2 03:32.69 17
2 56 Jichitu Florentiu Juliet I2 03:42.25 15
3 49 Serbanescu Iulian Ctin I2 04:13.51 13
4 34 Jichitu Alexandra I2 05:43.13 12

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 4
Grupa clasa: J
1 30 Toma Cezar J 03:03.34 12
2 68 Dragnescu Alexandru Mihai J 04:39.38 11

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 4
Grupa clasa: M
1 1012 Miklos Attila M 02:06.35 20
2 1011 Gheorghe Horia Ioan M 02:07.53 17
3 1014 Garoiu Paul M 02:16.11 15
4 2001 Alexandrescu Mihail Barbu M 02:40.20 13
5 1058 Dragan Cristian M 03:02.32 12
6 67 Mault Ferodin M 20:00.00 11
7 1037 Oprea Robert Mihai M 20:00.00 10

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 4
  Grupa clasa: Femina
     
1 93 Negulescu Mihaela Femina 03:39.55 17
2 36 Sarbu Alina Femina 03:44.70 15
3 100 Bunescu Irinel Ramona Femina 03:46.28 13
4 34 Jichitu Alexandra Femina 05:43.13 12