Clasament Etapa 5 – CNIA 2013

Clasamentul pe echipe

Locul Denumire echipa Puncte
1 INFOMAR BRAILA  64
2 REDFIVE MOTORSPORT-DROBETA  59
3 SEVERIN STREET RACING TEAM  58

Clasamentul Etapei – Open

 

Loc Numar concurs Nume prenume Grupa / Clasa Timp Puncte open
1 14 Garoiu Paul A2 02:19.42 20
2 37 Oprea Robert Mihai D2 02:25.11 17
3 58 Dragan Cristian D1 02:25.33 15
4 11 Gheorghe Horia Ioan A2 02:29.08 13
5 69 Ionascut Bogdan D1 02:31.26 12
6 79 Mihai Daniel Laurentiu D1 02:33.36 11
7 70 Robu Sorin Aureliu D1 02:41.32 10
8 916 Nemtanu Valentin A2 02:44.80 9
9 52 Veres Robert Andrei D1 02:49.60 8
10 91 Spataru Dan Cristian I1 02:51.84 7
11 40 Stancu Adrian Costel I1 02:52.20 6
12 17 Barbu Cezar D1 02:52.42 5
13 48 Truta Adrian Ionut D2 03:04.78 4
14 1017 Ciocan Christian D1 03:15.09 3
15 45 Baban Mihaela Anca D1 03:27.69 2
16 84 Chirita Cristina D1 03:30.67 1
17 2011 Gheorghe Teodor A2 11:18.08 0

 

Clasamentul pe grupe / clase

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: A2
1 4 Garoiu Paul A2 02:19.42 17
2 11 Gheorghe Horia Ioan A2 02:29.08 15
3 916 Nemtanu Valentin A2 02:44.80 13
4 2011 Gheorghe Teodor A2 11:18.08 12

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: D1
1 58 Dragan Cristian D1 02:25.33 20
2 69 Ionascut Bogdan D1 02:31.26 17
3 79 Mihai Daniel Laurentiu D1 02:33.36 15
4 70 Robu Sorin Aureliu D1 02:41.32 13
5 17 Barbu Cezar D1 02:42.52 12
6 52 Veres Robert Andrei D1 02:49.60 11
7 1017 Ciocan Christian D1 03:15.09 10
8 45 Baban Mihaela Anca D1 03:27.69 9
9 84 Chirita Cristina D1 03:30.67 8

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: D2
1 37 Oprea Robert Mihai D2 02:25.11 12
2 48 Truta Adrian Ionut D2 03:04.78 11

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: Dacia 1100
1 40 Stancu Adrian Costel Dacia 1100 02:52.20  10

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: I1
1 191 Spataru Dan Cristian I1 02:51.84  12
2 40 Stancu Adrian Costel I1 02:52.20 11

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: M
1 1001 Gheorghe Horia Ioan M 02:17.41  20
2 1014 Garoiu Paul M 02L20.09 17
3 1037 Oprea Robert Miha M 02:26.83 15
4 1079 Mihai Daniel Laurentiu M 02:36.85 13
5 1058 Dragan Cristian M 02:37.67  12

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: Femina
1 145 Baban Mihaela Anca Femina 03:27.69  12
2 84 Chirita Cristina Femina 03:30.67 11