Clasament Etapa 6 – CNIA 2013

Clasamentul pe echipe

Locul Denumire echipa Puncte
1 GT AUTO CLUB 96
2 RACE AUTO PIF CLUJ TEAM 67

 

Clasamentul Etapei – Open

 

Loc Numar concurs Nume prenume Grupa / Clasa Timp Puncte open
1 11 Gheorghe Horia A1 02:17.69 20
2 12 Miklos Attila A1 02:30.93 17
3 58 Dragan Cristian D1 02:36.57 15
4 82 Sandor Szilard D1 02:41.75 13
5 13 Keresztes Zsolt D1 02:31.26 12
6 21 Ureche Cristian D1 02:46.52 11
7 36 Iederan Iustin D2 02:49.92 10
8 20 Teusan Tudor J 02:49.94 9
9 65 Grindean Radu A2 02:52.62 8
10 31 Zaharia Adrian Ionut A1 02:55.41 7
11 431 Bob Florin-Mircea A2 03:02.62 6
12 69 Ionascut Bogdan D1 03:03.80 5
13 17 Barbu Cezar D1 03:05.22 4
14 89 Petrisor Florin A1 03:14.44 3
15 89b Petrisor Florin A2 03:17.62 2
16 34 Bene Levente D2 03:20.83 1
17 83 Molnar Lajos I1 03:22.22 0
18 40 Stancu Adrian Costel I1 03:28.44 0
19 1 Hanea Mihnea J 03:36.92 0
20 8 Cornea Lavinia Roxana D1 03:49.53 0
21 21b Ureche Victoria D1 03:55.99 0
22 32 Ardeleanu Mihaela D1 04:06.05 0
23 1b Pop Mara J 04:38.59 0

 

Clasamentul pe grupe / clase

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: A1
1 11 Gheorghe Horia Ioan A1 02:17.69 17
2 12 Miklos Attila A1 02:30.93 15
3 31 Zaharia Adrian Ionut A1 02:55.41 13
4 89 Petrisor Florin A1 03:14.44 12

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: A2
1 65 Grindean Radu A2 02:25.33 15
2 431 Bob Florin-Mircea A2 03:02.62 13
3 89b Petrisor Florin A2 03:17.62 12

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: D1
1 37 Dragan Cristian D1 02:36.57 20
2 82 Sandor Szilard D1 02:38.36 17
3 13 Keresztes Zsolt D1 02:41.75 15
4 21 Ureche Cristian D1 02:46.52 13
5 69 Ionascut Bogdan D1 03:03.80 12
6 17 Barbu Cezar D1 03:05.22 11
7 8 Cornea Lavinia Roxana D1 03:49.53 10
8 21b Ureche Victoria D1 03:55.99 9
9 32 Ardeleanu Mihaela D1 04:06.05 8

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: D2
1 36 Iederan Iustin D2 02:49.92 12
2 34 Bene Levente D2 03:20.83 11

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: I1
1 83 Molnar Lajos I1 03:22.22 12
2 40 Stancu Adrian Costel I1 03:28.44 11

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: J
1 20 Teusan Tudor J 02:49.94 15
2 1 Hanea Mihnea J 03:36.92 13
3 1b Pop Mara J 04:38.59 12

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: M
1 11b Gheorghe Horia Ioan M 02:19.04 20
2 12b Miklos Attila M 02:29.30 17
3 58b Dragan Cristian M 02:35.53 15
4 31x Zaharia Adrian Ionut M 02:46.53 13
5 65b Grindean Radu M 02:52.67 12
6 17b Barbu Cezar M 03:07.48 11

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: Femina
1 8 Cornea Lavinia Roxana Femina 03:36.92 17
2 21b Ureche Victoria Femina 03:55.99 15
3 32 Ardeleanu Mihaela Femina 04:06.05 13
4 1v Pop Mara Femina 04:38.59 12

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: Dacia1100
1 40 Stancu Adrian Costel Dacia 1100 03:28.44 10