Clasament Etapa 7 – CNIA 2013

Clasamentul pe echipe

Locul Denumire echipa Puncte
1 GT AUTO CLUB 81
2 OLD RALLY TEAM 71
3 INFOMAR 63

Clasamentul Etapei – Open

Loc Numar concurs Nume prenume Grupa / Clasa Timp Puncte open
1 11 Gheorghe Horia A1 01:36.09 20
2 14 Garoiu Paul A2 01:44.20 17
3 131 Zamfirescu Cornel A1 01:48.48 15
4 69 Ionascut Bogdan D1 01:49.70 13
5 17 Barbu Cezar D1 01:52.47 12
6 37 Oprea Robert Mihai D2 01:52.58 11
7 6 Mateescu Mihai A1 01:52.67 10
8 30 Toma Cezar Marius J 01:52.84 9
9 21 Ureche Vicentiu Cristian D2 01:53.16 8
10 58 Dragan Cristian D1 01:55.78 7
11 22 Iscu Florin Zamfirel D1 02:01.36 6
12 916 Nemtanu Valentin A2 02:01.67 5
13 8 Mihai Gheorghe D2 02:02.20 4
14 91 Maftei Razvan A1 02:06.78 3
15 57 Racu Costel I1 02:09.63 2
16 39 Alexandrescu Dorin I2 02:10.18 1
17 25 Jinga Constantin I1 02:13.15 0
18 35 Bajan Ciprian I1 02:16.26 0
19 40 Stancu Adrian Costel I1 02:18.15 0
20 85 Stanoiu Cristian Gabriel D1 02:19.75 0
21 24 Bercioiu Mihail I2 02:24.55 0
22 93 Negulescu Mihaela Izabela D1 02:28.95 0
23 99 Zica Liviu I1 02:29.34 0
24 224 Nitu Eduard I2 02:39.20 0
25 1021 Ureche Victoria D1 02:41.77 0
26 3 Calin Ana Cristina D2 02:43.08 0
27 56 Jichitu Florentiu Juliet I2 03:32.11 0
28 60 Bercioiu Mihail A2 04:48.20 0
29 47 Gheorghe Mihai Dragos D1 06:43.25 0

 

Clasamentul pe grupe / clase

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: A1
1 11 Gheorghe Horia Ioan A1 01:36.09 15
2 131 Zamfirescu Cornel A1 01:48.48 13
3 6 Mateescu Mihai A1 01:52.67 12

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: A2
1 14 Garoiu Paul A2 01:44.20 17
2 916 Nemtanu Valentin A2 02:01.67 15
3 91 Maftei Razvan A2 02:06.78 13
4 60 Bercioiu Mihail A2 04:48.20 12

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: D1
1 69 Ionascut Bogdan D1 01:49.70 20
2 17 Barbu Cezar D1 01:52.47 17
3 21 Ureche Vicentiu Cristian D1 01:53.16 15
4 58 Dragan Cristian D1 01:55.78 13
5 22 Iscu Florin Zamfirel D1 02:01.36 12
6 85 Stanoiu Cristian Gabriel D1 02:19.75 11
7 93 Negulescu Mihaela Izabela D1 02:28.95 10
8 1021 Ureche Victoria D1 02:41.77 9
9 47 Gheorghe Mihai Dragos D1 06:43.25 8

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: D2
1 37 Oprea Robert Mihai D2 01:52.58 15
2 8 Mihai Gheorghe D2 02:02.20 13
3 3 Calin Ana Cristina D2 02:43.08 12

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: I1
1 57 Racu Costel I1 02:09.63 20
2 25 Jinga Constantin I1 02:13.15 17
3 35 Bajan Ciprian I1 02:16.26 15
4 40 Stancu Adrian Costel I1 02:18.15 13
5 99 ZIica Liviu I1 02:29.34 12

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: I2
1 39 Alexandrescu Dorin I2 02:10.18 17
2 24 Bercioiu Mihail I2 02:24.55 15
3 224 Nitu Eduard I2 02:39.20 13
4 56 Jichitu Florentiu Juliet I2 03:32.11 12

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: J
1 30 Toma Cezar Marius J 01:52.84 10

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: M
1 1011 Gheorghe Horia Ioan M 01:35.36 20
2 1014 Garoiu Paul M 01:43.75 17
3 1058 Dragan Cristian M 01:47.05 15
4 1037 Oprea Robert Mihai M 01:52.96 13
5 1059 Iscu Florin M 01:55.00 12
6 1017 Barbu Cezar M 01:56.29 11

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: Femina
1 93 Negulescu Mihaela Izabela Femina 02:28.95 15
2 1021 Ureche Victoria Femina 02:41.77 13
3 3 Calin Ana Cristina Femina 02:43.08 12

 

Loc Numar concurs Nume Prenume Grupa / Clasa Timp Puncte etapa 5
Grupa clasa: Dacia1100
1 35 Bajan Ciprian Dacia 1100 02:16.26 15
2 40 Stancu Adrian Costel Dacia 1100 02:18.15 13
3 24 Bercioiu Mihail Dacia 1100 02:24.55 12